Data Connect

Data Connect: Turkey

November 23, 2022 - Online
Data Connect: Turkey

KNIME İLE ZORU BAŞARMAK!

KNIME Analitik Platformu (AP) bir taraftan ileri analitikler ve makine öğrenmesi tekniklerinin iş süreçlerinde uygulanabilirliğini kolaylaştırarak kurumların veriden değer üretmesine katkı sağlarken, aynı zamanda iş süreçlerinde Excel gibi araçlarla sistemsiz yürütülen süreçlerin otomatikleştirilmesi ile verim artışında ve kişisel hatalardan kaynaklı sorunların giderilmesinde etkin bir araç olarak kullanılabilmektedir. Bu etkinlikte her iki açıdan sağlanacak faydalara örnek olarak;

  • Anadolu Sigorta’nın tamamı Knime Analitik Platform üzerinde geliştirilen anlık sigortacılık suistimal tespit platformu SOBE projesi kapsamında web servisleri, gelişkin makine öğrenmesi, network analizi, kural motorları ve metin analitikleri metotlarının uygulama detayları Selin Erimhan tarafından anlatılacaktır.

  • Burak Şendoğdu, Eczacıbaşı Tüketim Ürünlerinin aylık finansal planlama sürecinin KNIME Analitik Platformunun kullanımı ile tek kullanıcılı Excel ortamından sistematik bir veri uygulamasına (Data App) dönüştürülmesi konusunda konuşacaktır.

FAQ

How do I join the KNIME Data Connect?

This event will be hosted on Gather Town. You will receive a link to join the interactive session with your registration confirmation.

 

Where do I find the latest version of KNIME Analytics Platform?

Download the latest free, open source version of KNIME here: knime.com/download

What other resources will help me to get started in KNIME?
You might also like Show all events
LinkedInTwitterShare

What are you looking for?